Paremkite Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centrą!

Pagal Lietuvos gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, Jūs galite skirti 2% savo sumokėtos pajamų mokesčių sumos už praėjusius metus nepelno siekiančioms organizacijoms. Prašome, pasinaudoti šia galimybe ir paremti Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centrą, nes Jums tai visiškai nieko nekainuos, o Jūsų parama bus skirta vaikų ir mokinių skatinimui finansuojant jų keliones į miesto, zoninius, respublikinius, tarptautinius konkursus – festivalius, varžybas.

Jūs tai galite atlikti užpildę FR0512 formą internete (jeigu naudojatės internetine bankininkyste):

1. Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Tada bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.

2. Atidarykite ir užpildykite formą FR0512. Visos instrukcijos išsamiai paaiškintos. Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro duomenys pateikti žemiau.

Pavadinimas: Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras

Įstaigos kodas: 191818474

Užpildytą formą galite atnešti į miesto VMI. Formą pristatyti VMI iki gegužės 1 d.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už Jūsų paramą!

Biudžetinė įstaiga. Juridinio asmens kodas: 191818474. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre Steigėjas: Utenos rajono savivaldybės taryba.